Scroll Top

Floating duettseanss

floating duettseanss kahele
hind alates 60€

Kuigi meie floatingu kabiin on eelkõige mõeldud ühele inimesele korraga, mahub sinna kompaktselt ka kahekesi.

Koos floatimine aitab lähendada nii füüsiliselt, spirituaalselt kui emotsionaalselt – jagades lõõgastavat kogemust, aitab stressi leevendada ja turvalisust tekitada ka lähedase inimese füüsiline ligidalolek.

Tasub siiski silmas pidada, et kuigi kahekesi võib omamoodi uudse ja lähendava kogemuse saada, on ka oht, et teine inimene võib rahuseisundit häirida (nt võpatamisega) või te ei saa end täielikult vabalt tunda (soovides end servast serva liigutada).

Hoidke oma meel avatud sellele, et kabiin ja protseduur ise on eelkõige ikkagi mõeldud üksinda olemiseks ja kogemiseks, kuid me pakume võimalust seda jagada- saades sedasi uusi elamusi.

Soovitame enne külastuse broneerimist proovida kodus, kuidas mahute kahekesi 1.60m laiuse sisse- nii lai on meie kabiin. Võib valida olla külg-külje kõrval, aga ka üks ühtepidi ja teine teistpidi.

Floating duettseansi kestused & hinnad:

  • 1h floating (kokku kuni 2h koos pesemiste ja toibumisajaga) 60€
  • 1.5h floating (kokku kuni 2.5h) 75€
  • iseteeninduse hinnad -15€ tavahindadest

 

Seansi ajaline arvestus käib selle järgi, et kabiinis sees veedetakse täpselt 1h või 1,5h ning lisanduv aeg kulub 2x pesemisele, riietumisele jms. Ühe inimese seansile oleme juurde arvestanud kuni pool tundi, kahe inimese peale läheb kauem aega nagu praktika on näidanud.

FLOATING

Inglisekeelne termin „floating” tähendab hõljumist. Just seda hakkab meie keha tegema, kui oleme end sisse seadnud floatingu kabiinis, kus on kehatemperatuuriga samal tasemel õhk ja magneesiumsooladega rikastatud vesi. Soolane vesi aitab keha hoida kerge vaevaga pinnal, nii et mõne aja pärast tunnemegi end hõljumas, kaotades arusaama, kus lõppeb keha ja algab vesi.

Floatimise eesmärk on meid sügavuti lõõgastada ning viia teeta ajulainetesse. Meie kehad on imeliselt targad süsteemid, mis oskavad end ise tervendada ja regenereerida. Pimeduse, vaikuse ja hõljumise koostöö tulemusena hakkab ära kaduma gravitatsiooni tunnetus ning läbi selle on on võimalik saavutada meditatiivne olek, kus meie keha ja meel lülitavad end välja.

Vees sisalduv magneesium mõjutab närvisüsteemi, aktiveerides rohkem kui 300 ensüümi ja osaledes mitmetes bioloogilistes protsessides. Läbi naha organismi imendudes leevendab see valusid, turseid ja lihaskrampe, lõdvestab lihaseid ning mõjub hästi liigestele.
Teisalt aitab nö kaaluta olek kehal lõdvestuda, sest ei ole mingeid valupunkte, keha ei ole millegi vastu surutud ja saab täiesti lõdvalt olla.

broneeri aeg seansile
Laadimine.
tutvu ka teiste teenustega