Scroll Top
Floating & massaaž komboSEANSS
hind al. 75€

ÜLIM LÕÕGASTUS/ MINI SPA-PUHKUS

Uuenda oma keha ja vaimu meie unustamatu floatingu ja massaaži komboseansiga! See on võimalus pühendada aega iseendale ning täita oma keha ja meel uue energiaga.

Lase pingetel ja muredel kergusega kaduda, kui Sind embab soe magneesiumsooladega vesi, milles keha hõljub raskuseta pinnal. Floating ehk hõljumisteraapia pakub sügavat lõõgastust ning aitab saavutada täielikku meelerahu kohas, kus puuduvad välised segajad.

Peale floatingut* jätkub see imeline teekond lõõgastavasse massaažimaailma. Meie kogenud massöörid kasutavad parimaid tehnikaid, et lõdvestada pinges lihaseid, tuua Sind täielikult kohalollu ja taaselustada Sinu keha energiavoogu. Tunne, kuidas stress kehast lahkub ning asemele saabuvad sügav rahu ja heaolu.

*Valdav enamus soovib kõigepealt floatida ja seejärel saada massaaži, kuid järjekord ei ole kivisse raiutud, vaid põhineb isiklikul eelistusel. Alustada võib emmast-kummast, mõlemad on lõdvestava toimega ning valmistavad nii füüsiliselt kui vaimselt ette järgmise kogemuseks.

FLOATING

“Floating” tähendab maakeeli hõljumist. Just seda hakkab Sinu keha tegema, kui oled end sisse seadnud floatingu kabiinis, kus on Sinu kehatemperatuuriga samal tasemel õhk ja magneesiumsooladega rikastatud vesi. Soolane vesi aitab Sinu keha hoida kerge vaevaga pinnal, nii et mõne aja pärast tunnedki end hõljumas, kaotades arusaama, kust lõpeb Sinu keha ja algab vesi.

Floatimise eesmärk on Sind sügavuti lõõgastada ning viia teeta ajulainetesse. Meie kehad on imeliselt targad süsteemid, mis oskavad end ise tervendada ja regenereerida. Pimeduse, vaikuse ja hõljumise koostöö tulemusena hakkab ära kaduma gravitatsiooni tunnetus ning läbi selle on on võimalik saavutada meditatiivne olek, kus Sinu keha ja meel lülitavad end välja.

Vees sisalduv magneesium mõjutab närvisüsteemi, aktiveerides rohkem kui 300 ensüümi ja osaledes mitmetes bioloogilistes protsessides. Läbi naha organismi imendudes leevendab see valusid, turseid ja lihaskrampe, lõdvestab lihaseid ning mõjub hästi liigestele.
Teisalt aitab nö kaaluta olek kehal lõdvestuda, sest ei ole mingeid valupunkte, keha ei ole millegi vastu surutud ja saab täiesti lõdvalt olla.

LÕÕGASTAV MASSAAŽ | INDIGO signatuurmassaaž

…on kombineeritud erinevatest troopilistest maadest pärit massaažide tõhusaimate lõdvestustehnikatega ning üldmassaaži võtetega. See on energeetilise puudutusega massaaž, mille läbivaks jooneks on pikad, voolavad ja rütmilised Hawaii lomi-lomi* massaaživõtted. Massaaži põhieesmärk on voolujoonelise tehnikaga masseeritav süvalõdvestada, pakkudes niiviisi kosutust väsinud kehale kui ka võimalust lülitada välja enda mõttetöö.
*Lomi-lomi tähendab otsetõlkes “armastuse vool kätest”.

Massaaž toimib kolmel tasandil, neid korraga tasakaalustades: füüsilisel, emotsionaalsel ning hingelisel.

Lõõgastava massaažiteraapia põhilised eesmärgid on:

– luua kergustunnet nii füüsilisel kui vaimsel tasandil
– mõista füüsiliste pingete tagamaid
– avardada teadlikkust ja tundlikkust enda kehas toimuva osas
– tuua külastaja kohalolusse käesolevasse hetke
– vaigistada meelemüra ning parandada emotsionaalset seisundit

Tegemist on siiski korraliku ja intensiivse kogukeha massaažiga, mis sisaldab endas ka lihaste süvatöötlust- seda lihtsalt veidi pehmemal kujul.

Levinumad komboseansi kestused & hinnad:

 

  • 0.5h floating  & 1h massaaž  (ca 2h) 75€
  • 1h floating & 1h massaaž (ca 2.5h) 85€
  • 1h floating & 1.5h massaaž (ca 3h) 105€
  • 1,5h floating & 1,5h massaaž (ca 3,5h) 120€

 

Kombineerida võib ka teisi variante, nt. 0.5h floating & 2h massaaž, kristalliteraapia & floating jne.

sinu eest hoolitsevad
spedf
Helene Indigo
Floatingu spetsialist/ massöör-terapeut
rptnb
Kathariina
Heaolu spetsialist
külastajad räägivad:
Kogemus oli väga hea, alates kohalejõudmisest kuni lahkumiseni. Floating toob väga hästi esile need piirkonnad kehas, kus pinge on suur ja millega massažis tegeleda. Järgneval massaažil tegeleti kogu kehaga ja pöörati rohkem tähelepane neile osadele, mis floatimise käigus endast märku andisd. Väga hea kogemus!

-Liisa R.

BRONEERI AEG

Laadimine.