Scroll Top
Floating Tartu

Meie lugu

TŠAU!

Meie oleme Helene & Kalev, Floating Tartu asutajad 🙂

 

Külastajad uurivad tihtipeale, kuidas tuli idee hakata Tartus floatingut pakkuma ja me räägime teile hea meelega oma loo:

 

Au idee väljakäimise eest kuulub Kalevile, kes viskas 2019. aasta hilissügisel mõtte ühise floatingu- ja massaažikeskuse loomise kohta poolnaljaga õhku (fun fact: kumbki meist ei olnud kordagi sel ajal ise floatimas käinud!).
Idee oli äge ja pani mõtlema, aga tõsiselt me seda siiski ei võtnud. Asi jäi sinnapaika, kuigi ikka samas hinge kriipima.
Kuni…miski motiveeris meid järgmisi samme astuma 🙂

Kuna Universum toetab südames loodud asjade sündi, ilmutas sobiv ruum meile end koheselt- kes meie juures Tartu vanalinna soklikosmoses käinud, teab, et see ruum oli meie tegevusele täiuslik!.

2020 tabas meid vahetult enne avamist aga esimene koroonalaine ja tol hetkel oli küll painav teadmatus, et mis meist saab…õnneks see leebus ja maikuus hakkasime oma teenuseid pakkuma. Võitsime kiirelt külastajate südamed ning õnneks saime tänu oma eripärale olla avatud ka läbi järgmiste “piirangute” lainete (mille eest inimesed olid väga tänulikud!).

2022 lõpus pidime oma ruumidest lahkuma (mis tegelikult olidki meile juba väikeseks jäänud) ning 2023 kevadel avasime juba uue stuudio!

IMG_20230410_201014
helene

Floating Tartu asutaja

Floatingu spetsialist & massöör;
juhataja/administraator/turundaja/sisekujundaja/kodulehe looja jpm

Kalev

Floating Tartu asutaja

Idee autor, tehniline tugi, ehitusspetsialist & motivaator.

MEIE missioon

Me tahame anda oma panuse maailma muutmiseks läbi nende teenuste, mida pakume.
Floating & massaaž on holistilised ehk tervikliku suunitlusega- keha, meelt ja hinge tasakaalustavad seansid. Üks ei toimi ilma teiseta. Mis teeb need veel unikaalseks, on KOHALOLU.
Me pakume keskkonda, kui välismaailm unustada, vabastada nii füüsilised kui vaimsed pinged ja ühenduda oma hinge olemusega.

Nagu kuulus tsitaat ütleb: ” Ei ole paremaid ega halvemaid aegu, on vaid hetk, milles viibime praegu”.

Ja seda hetke, kus viibida, me teile pakumegi!

teie eest hoolitsevad
spedf
Helene Indigo
Massöör & floatingu spetsialist/ Floating Tartu asutaja

Mina ei teadnud, kelleks ma saada tahan kui suureks saan, Massaaž tuli ise “juhuslikult” minu ellu 2011 kui asusin ühte salongi administratiivtööle. Massaaž kui selline hakkas huvi pakkuma, hakkasin õppima ja praktiseerima ning klientide hea tagasiside kannustas edasi minema. Üsna varsti hakkasin iseseisvalt tööle ja tänaseks olen juba üle 10 aasta toimetanud.

Oma stiili ja imago kujunemine võttis küll omajagu aega. aga 2018 lõin INDIGO kontseptsiooni- intuitiivne massaaž ja teraapia.

Indigohingede põhiline eesmärk siin planeedil on inimeste abistamine, tehes seda kas teadlikult või teadmatult. Neil on loomulik tervendav aura, mis lubab teistel inimestel end neile kergemini avada. Kui mõistsin, et olen indigo, sai ka palju selgemaks, miks ma olen sattunud massöör-terapeudiks ja kuidas anda oma panus maailma paremaks muutmisele.

Kui tuli mõte massaaž floatinguga ühendada, andis see võimaluse oma missiooni veelgi tõhusamalt ellu viia!
Ma naudin oma tööd 100% ja teen seda hingest- ning on au puudutada mitte ainult Teie kehasid, vaid hingi!

rptnb
Kathariina
Massöör & floatingu spetsialist

Olen õppinud kosmeetikuks ja selle kõrvalt ennast täiendanud massaaži valdkonnas. Nüüdseks kokku olen tegelenud massaažiga 3-4 aastat ja võin öelda, et see on mu hingetöö ja ma armastan, mida ma teen. Selle õige suuna ära tundmisele jõudsin ma läbi  mitmete erinevate ilu ja heaolu teenuste pakkumise, ja siin ma nüüd olen, et tuua ja luua siia maailma midagi head ja imelist.

Minu jaoks ei ole massaaž ainult mehaaniliselt inimkeha pehmete kudede mõjutamine, vaid see ka tasakaalustab ja viib harmooniasse omavahel keha ja hinge. Usun, et massaaž mõjutab energeetiliselt ja võimaldab ka mõneks ajaks teadvuse seisundit muuta. Peale massaaži on aastatega saanud mu elu osaks veel kristallid, meditatsioon ja kohaloleku praktika.

Hoolitsedes oma keha eest, hoolitseme ka oma hinge eest.

aitäh, et usaldate end meie kätesse!