Scroll Top
BRONEERImise MEELESPEA

 

  • Tutvu infoga ja veendu, et floatingu/massaaži teenus Sulle (ja/või kaaslase sobib). Palume lugeda läbi KKK ja soovitused
  • Erinevate teenuste broneerimise juhendid on allpool
  • Kõik broneeringud on TAOTLUSED ehk me vaatame need manuaalselt üle ja kinnitame kui soovitud aeg sobib ja pakume uut, kui ei sobi
  • Meil on 1 floatingu ruum ja 1 massaaži ruum ning erineva kestvusega seansid. Seetõttu on mõnikord vaja soovitud aega nihutada. Loodame mõistvale suhtumisele kui täpselt see aeg, mida soovite, ei ole saadaval.
  • Kui Sul on mõni eriline/keeruline meditsiiniline konditsioon, soovitame konsulteerida teenuse sobivuse osas oma arstiga ja/või meie tiimiga
  • Kinkekaardi kasutamise korral PEAB koodi märkima lisainfosse, et me saaksime selle kehtivust ja vastavust eelnevalt kontrollida
  • Broneeringu tegemine on kohustuse võtmine seansile ilmuda. Palun austa meie aega ning energiat- oleme avatud teie tehtud broneeringute alusel. Tutvu ka broneeringu tühistamise poliitikaga.

NB. Iseteeninduslikke seansse otse kalendrist broneerida ei saa- selleks saatke eraldi sooviavaldus siit lehelt (klõpsa lingil).

meie teenuseid saab võtta nii
eraldi kui
kombineerituna.

broneerimise juhised leiab siit:

floating

Floatingu seansi broneerimiseks vali kalendris kategooriaks “floating” ning sealt soovitud variant.

Saadaval on nii individuaal- kui duettseansid (kaks inimest korraga ühes kabiinis).

Floatingut saab broneerida ka ühe korraga mitu ajaliselt järjestikku seanssi; kui soovid nt kaaslasele samuti aega panna, ei ole vaja eraldi broneeringut hakata tegema.

mAssaaž

Massaaži-/teraapiaseansi broneerimiseks vali kalendris kategooriaks “massaaž” ning sealt soovitud variant.

Massaaže saab broneerida ka ühe korraga mitu ajaliselt järjestikku seanssi; kui soovid nt kaaslasele samuti aega panna, ei ole vaja eraldi broneeringut hakata tegema.

FLOATING & MASSAAŽ
KOMBO

Komboseansi broneerimiseks vali kalendris kõigepealt üks teenus ja siis lisa teine: nt 1h floating ja 1h massaaž. Võid vabalt valida erineva pikkusega teenused kokkupanekuks.

Kui soovitud aega ei leidu, proovi vahetada teenuste järjekorda- ning võid leida varasema vaba aja.

lux pakett FLOATING & MASSAAŽ kahele

Lux pakett sisaldab 1h floatingu ja 1h massaaži seanssi kummalegi külastajale. Need toimuvad kordamööda- üks inimene läheb floatima, teine massaaži ja siis vahetus.

Lux paketi broneerimiseks vali kategooriaks “lux pakett” ning sealt samanimeline teenus.

kalender

Laadimine.
vajad abi/nõu broneeringu tegemisega? erisoovid?
kirjuta meile!
KONTAKTId
floatingtartu@gmail.com
Tel. 5886 9515
NB. Vastamisega võib minna ka kauem kui 24h 🙂
teid tervitavad
spedf
Helene Indigo
Massöör & floatingu spetsialist/ Floating Tartu asutaja
rptnb
Kathariina
Massöör & floatingu spetsialist