Scroll Top
Võta aega iseendale

Broneeri aeg

BRONEERImise MEELESPEA

 

  • Tutvu infoga ja veendu, et floatingu/massaaži teenus Sulle (ja/või kaaslase sobib). Palume lugeda läbi KKK ja soovitused
  • Erinevate protseduuride broneerimise juhendid on allpool
  • Kui Sul on mõni eriline/keeruline meditsiiniline konditsioon, soovitame konsulteerida teenuse sobivuse osas oma arstiga ja/või meie tiimiga
  • Kõik broneeringud on TAOTLUSED ehk me vaatame need manuaalselt üle ja kinnitame kui soovitud aeg sobib ja pakume uut, kui ei sobi
  • Kinkekaardi kasutamise korral PEAB koodi märkima lisainfosse, et me saaksime selle kehtivust ja vastavust eelnevalt kontrollida
  • Broneeringu tegemine on kohustuse võtmine seansile ilmuda. Palun austa meie teenust ja aega, oleme avatud teie tehtud broneeringute alusel. Tutvu ka broneeringu tühistamise poliitikaga.

NB. Iseteeninduslikke seansse otse kalendrist broneerida ei saa- selleks saatke eraldi sooviavaldus siit lehelt (klõpsa lingil).

HEA BRONEERIJA!

Kui oled juba meie varasem külastaja, siis tea, et oleme teinud kalendris mõningaid muudatusi.

Kui varasemalt oli saadaval vaid üks teenus korraga (kas siis floating, massaaž, kombo või lux pakett), siis nüüd on tänu kahele eraldi ruumile võimalik broneerida samal ajal mitmel inimesel (NB. Ruumid on igati privaatsed ja üksteisest mugaval kaugusel!).

See tähendab, et KOMBOSEANSI broneerimine on muutunud ja nüüd ei ole etteantud kombinatsiooni kahest teenusest, vaid see tuleb endal kokku panna- küll aga annab see laiema valikuvõimaluse, mis kestvusega floating ja massaaž ühildada.

meie teenuseid saab võtta nii
eraldi kui
kombineerituna.

broneerimise juhised leiab siit:

floating

Floatingu seansi broneerimiseks vali kalendris kategooriaks “floating” ning sealt soovitud variant.

Saadaval on nii individuaal- kui duettseansid (kaks inimest korraga ühes kabiinis).

Floatingut saab broneerida ka ühe korraga mitu ajaliselt järjestikku seanssi; kui soovid nt kaaslasele samuti aega panna, ei ole vaja eraldi broneeringut hakata tegema.

mAssaaž

Massaaži-/teraapiaseansi broneerimiseks vali kalendris kategooriaks “massaaž” ning sealt soovitud variant.

Massaaže saab broneerida ka ühe korraga mitu ajaliselt järjestikku seanssi; kui soovid nt kaaslasele samuti aega panna, ei ole vaja eraldi broneeringut hakata tegema.

FLOATING & MASSAAŽ
KOMBO

Komboseansi broneerimiseks vali kalendris kõigepealt üks teenus ja siis lisa teine: nt 1h floating ja 1h massaaž. Võid vabalt valida erineva pikkusega teenused kokkupanekuks.

Kui soovitud aega ei leidu, proovi vahetada teenuste järjekorda- ning võid leida varasema vaba aja.

lux pakett FLOATING & MASSAAŽ kahele

Lux pakett sisaldab 1h floatingu ja 1h massaaži seanssi kummalegi külastajale. Need toimuvad kordamööda- üks inimene läheb floatima, teine massaaži ja siis vahetus.

Lux paketi broneerimiseks vali kategooriaks “lux pakett” ning sealt samanimeline teenus.

kalender

Laadimine.
vajad abi/nõu broneeringu tegemisega? erisoovid?
kirjuta meile!
KONTAKTId
floatingtartu@gmail.com
Tel. 5886 9515
teid tervitavad
spedf
Helene Indigo
Massöör & floatingu spetsialist/ Floating Tartu asutaja
rptnb
Kathariina
Massöör & floatingu spetsialist