Scroll Top
UNIKAALNE LÕÕGASTUS
FLOATING
floating-tartu-sensory-deprivation-therapy
floating
hind alates 30€

Inglisekeelne termin „floating” tähendab hõljumist. Just seda hakkab Sinu keha tegema, kui oled end sisse seadnud floatingu kabiinis, kus on Sinu kehatemperatuuriga samal tasemel õhk ja magneesiumsooladega rikastatud vesi. Soolane vesi aitab Sinu keha hoida kerge vaevaga pinnal, nii et mõne aja pärast tunnedki end hõljumas, kaotades arusaama, kust lõppeb Sinu keha ja algab vesi.

Floatimise eesmärk on Sind sügavuti lõõgastada ning viia teeta ajulainetesse. Meie kehad on imeliselt targad süsteemid, mis oskavad end ise tervendada ja regenereerida. Pimeduse, vaikuse ja hõljumise koostöö tulemusena hakkab ära kaduma gravitatsiooni tunnetus ning läbi selle on on võimalik saavutada meditatiivne olek, kus Sinu keha ja meel lülitavad end välja.

Vees sisalduv magneesium mõjutab närvisüsteemi, aktiveerides rohkem kui 300 ensüümi ja osaledes mitmetes bioloogilistes protsessides. Läbi naha organismi imendudes leevendab see valusid, turseid ja lihaskrampe, lõdvestab lihaseid ning mõjub hästi liigestele.
Teisalt aitab nö kaaluta olek kehal lõdvestuda, sest ei ole mingeid valupunkte, keha ei ole millegi vastu surutud ja saab täiesti lõdvalt olla.

FLOATING ehk sensory deprivation therapy

Eesti keeles “tunnetuste kaotamise teraapia” seisneb tahtlikus stiimulite vähendamises või eraldamises ühest või mitmest tunnetusest. Lihtsad esemed nagu silmside ja kõrvaklapid võivad ära võtta nägemis- ja kuulmismeele, kuid keerukamad seadmed saavad ära lõigata ka lõhna- ja maitsetaju, soojatundlikkuse ning gravitatsioonitunnetuse. Tunnetuste kaotamist on kasutatud erinevates alternatiivmeditsiini harudes ning psühholoogilistes eksperimentides (nt floatingu kambris).

Floatingu teraapiat on teaduslikult uuritud USA-s ja Rootsis, avaldatud tööd tõestavad tulemusi stressi ja valude leevendamisel. Lõõgastunud olek toob ühtlasi kaasa vererõhu alanemise, kortisooli alanemise ja vere maksimaalse liikumise. Füüsiliste kasutegurite kõrval näitab floatingu teraapia positiivseid tulemusi üleüldisele heaolule ning sooritusvõimele.

Floatingu seansi kestused & hinnad:

  • 30 min 30 eur
  • 60 min 40 eur
  • 90 min 55 eur

Duettfloating ehk kahekesi koos samas kabiinis:

  • 60 min (kokku ca 1.5h) 60 eur
  • 90 min (kokku ca 2h) 75 eur

 

Kui pikk seanss valida?

Enamjaolt valitakse alustuseks 1h seanss, kes soovib pikemat lõõgastust, võtab 1.5h.
Lõdvestusseisundisse minek võtab aega, seega täieliku kogemuse saamiseks soovitame floatida vähemalt 1h. Pooletunnine seanss on pigem keha turgutamine, aga mõnele piisabki vaid sellest.

Regulaarse külastamise plaaniga soovitame soetada eripakette:
3 x 1h float 105€ (1h 35€)
5 x 1h float 160€ (1h 32€)
…või küsi meilt personaalset pakkumist!

KÜLASTAJAD RÄÄGIVAD:
Meeldiv, hubane salong ja asjatundlik terapeut. Üliäge kogemus, soovitan soojalt!

-Riinu

BRONEERI AEG:
Laadimine.