Soovitused &

KKK

kuna floating on küllaltki uudne teenus, võib tulevast külastajat vallata palju küsimusi. seega kogusime siia kokku peamised & andsime neile vastused

enne floatingut

TOITU KERGELT

On hea 60-90 min enne seanssi süüa kerge eine. Täis ega tühja kõhuga pole hea floatida ega massaaži saada.

TARBI VETT

Jälgi, et Sinu kehas ei tekiks vedelikupuudust ning tarbi enne seanssi piisavalt vett (aga mitte liiga palju).

VÄLDI STIMULANTE

Ära tarbi vahetult enne seanssi kohvi ega teisi erguteid. Nii on Sul lihtsam lõõgastuda.

VÄLDI RASEERIMIST & JUUSTEVÄRVIMIST

Raseerimine tekitab nahale mikrohaavu, mis kokkupuutel soolaga hakkavad kipitama. Ühtlasi reageerib soolaga värske juuskevärv- mis kandja peast võib maha kuluda ning meie floatingu vee ära rikkuda.

soovitused floatinguks

FLOATI ALASTI

See annab Su kehale täieliku vabaduse ning mõjub lõõgastavamalt. Meie floatingu ruum on igati privaatne ning duširuum kohe kabiini kõrval.

KESKENDU HINGAMISELE

Kui Sul on raskusi lõõgastumisega või oma pea tühjakstegemisega, keskendu hingamisele ja tunneta, kuidas see aitab.

VÕTA RAHULIKULT

Ära muretse aja pärast. Esmakordsel floatingul võib lõõgastumine aega võtta, kuid püüa unustada kell ning naudi oma seanssi.

TULE OOTUSTETA

Iga inimene ja iga seanss on unikaalne. Ära mõtle oma peas ette, milline see olla võiks. Lihtsalt tule, lõõgastu ja koge!

korduma kippuvad küsimused

Mida pean kaasa võtma?

Kaasa ei pea põhimõtteliselt midagi võtma, meie poolt ökoloogilised pesemisvahendid, rätik, kõrvatropid ja kaelapadi ning floatida soovitame alasti. Soovi korral võta kaasa endale vajalikud/meelepärased kosmeetikatooted (nt deodorant, näokreem, kamm vms).

Millised vastunäidustused on floatingule?

Floating on vastunäidustatud kui inimene on haige, olgu selleks köha, nohu või palavik; kehal on lahtisi haavu, nahal põletikulisi haigusi või kui inimene põeb epilepsiat või skisofreeniat..

Kas kahekesi saab ka tulla?

Kuna meil on 1 floatingu kabiin, siis korraga saab siiski hõljuda ainult 1 inimene- kuid meil on olemas paketid, kus kahekesi tulles saab üks floatida ja teine samal ajal masssaažis mõnuleda ja siis saab vahetust teha- teine floatima ja esimene massaažilauale. See pakett sobib väga hästi paarikestele, aga tulla võib ju nii sõbra, pereliikme kui miks mitte ka äripartneriga.

Kas ma peaksin saabuma täpselt kokkulpeitud ajal või veidi varem?

Tule umbes-täpselt broneeritud kellaajaks (max 5 min varem), aga arvesta floatingu seansile juurde kuni pool tundi. Kabiinis veedad täpselt kas 60 või 90 min, juurde lisandub aeg, mis kulub duši all käimiseks ja peale floati muljete jagamiseks (kui soovi on).

Millega peaksin veel arvestama kui soovin floatima tulla?

Eelkõige on vajalik avatud ning ootusteta suhtumine eelolevasse protsessi. Paar tundi enne tulekut tuleks vältida stimulante nagu kohvi ja energiajoogid, mitte tulla liiga tühja ega täis kõhuga ning samal päeval ei tohiks raseerida ega vahatada- soolane vesi paneb naha kipitama. Ka ei tohiks tulla inimesed, kes on hiljuti juukseid värvinud, et värv vette ei lekiks (tulla võib siis kui juuksepesuvesi on läbipaistev ning vajadusel saame anda ka ujumismütsi).

Kui suur on kabiin?

Pikkust on meie kabiinil 2.60, seega ka pikka (ja suurt) kasvu inimesed mahuvad ilusti sisse.

Minu kinkekaart kaotas kehtivuse, aga ma ei jõudnud seda realiseerida!?

Meie kinkekaartidele on määratud 3-kuuline kasutusaeg. Eelkõige seetõttu, kuna meie majanduslik seisukord on tänavu aasta olnud habras ja uus kriisiolukord võib samuti aset leida.
Me ärgitame kingi saajaid siiski pigem varem oma kinke kasutusse panema kui hiljem. Sellegipoolest oleme paindlikud ning isegi kui aeg on üle läinud, saab ikkagi tulla floatima 🙂

Kuidas tagatakse hügieenilisus?

Ruum & kabiin puhastatakse peale igat külastajat ning floatingu seadmel on sisseehitatud filtreerimissüsteem, mis puhastab vett iga seansi vahel. Lisaks on vee soolasisaldus niivõrd kõrge, et bakterid seal elada ei saa.

Kui tihti peaks floatimas käima?

Kasvõi iga päev! Väga hea tulemuse annab aga iganädalane floatingu seanss, sest nädal on tüüpiline tsükkel oma hari- ja madalpunktidega ja üks mõnus floating sobitub sinna sisse ideaalselt.

aja broneerimiseks võta meiega ühendust floatingtartu@gmail.com või facebookis: www.fb.com/floatingtartu